Partneři

Partneři

Odkazy na zajímavé webové prezentace a webové portály týkající se cestování nejen do zahraničí, ale i v rámci České republiky.

Letenky, letiště

Levné letenky od Condora nejvýhodnější letenky na trhu

Letiště Praha, Taxi - Smluvní přeprava osob

Letenky levně, rychle, pohodlně na Pilotka.cz

Levné letenky do celého světa - výhodné lety od ČSA

Inpeek Travel

Levné letenky na všechny kontinenty

Víkendové pobyty, zájezdy, dovolená

Nevybrali jste si z nabídky CA Štastný den? Rozsáhlá nabídka, a to hlavně exotické dovolené, je dostupná na webu cestovní kanceláře Eso Travel.

www.slantour.cz - Cestovní kancelář byla založena v roce 1990 a patří tak mezi nejstarší soukromé CK v ČR. Její specializací jsou zájezdy za sportem live, jako jedna z předních CK nabízí poznávací a lázeňské pobyty, pobyty u moře a na horách a v neposlední řadě zájezdy za exotikou.

Ochorvatsku.cz | Suprdovča.cz

Dovolená a zájezdy New Travel.cz

Eurovikendy - levně a bezpečně do celého světa s EuroVikend.cz

CK HELLAS TOUR - dovolená v Řecku

Ubytování u moře, jezera nebo na horách.

Široká nabídka ubytování na Snadnéubytování.cz.

www.zimaleto.cz - pobytové a poznávací zájezdy, last minute, dovolená zima a léto 2011. Dovolená ve světě i v tuzemsku. Pobytové a poznávací zájezdy, hory, lyže, exotika. V nabídce přes 10 000 zájezdů do mnoha zemí světa. Rakousko, Itálie, Egypt, Chorvatsko, Bulharsko, Tunisko, Turecko, Řecko, Španělsko a mnoho dalších. Ubytování - hotely, apartmány, penziony, chaty a chalupy.

Ubytování Norsko Internetový katalog ubytování pro Norsko, Skandinávie.

Toulky po Čechách, Moravě, Slezsku i zahraničí.

Dovolená v Česku to je krásný příroda, historické památky a nezapomenutelné zážitky. Největší výběr ubytování v České republice naleznete na adrese - www.region-tour.cz.

Dovolená v Českosaském Švýcarsku - to je ideální příležitost jak poznat krásy Českosaského Švýcarska a jeho okolí. Pokud hledáte ubytování v Českosaském Švýcarsku a jeho okolí navštivte webové stránky www.region-ceskesvycarsko.cz

Plánujete příjemně ztrávenou letní dovolenou v Čechách? Doporučujeme penzion Sobotka - Ubytování Český ráj.

Last minute do celého světa.

Německé cestovní kanceláře snadný a rychlý výběr zájezdů a dovolené na poslední chvíli.

Ubytování-hotely PR články,recenze,z oblasti cestování.

Cestovní kanceláře - Základní informace o cestovních kancelářích.

CK SIMON- TOURIST - letecké poznávací zájezdy po Evropě a USA

Irsko.name - turistické informace o Irsku a podrobnosti o zájezdech do Irska CK Simon - Tourist

Budapest Hotel

FRČÍME | Internetová cestovka

Dovolená Bibione - ubytování v apartmánech nejlépe na nemo.cz

Sháníte-li příjemnou dovolenou pro celou rodinu, pak je jednou z možných řešení dovolená na ostrově Rhodos. Tento slunný řecký ostrov Vás nezklame.

CK Neckermann - zájezdy on-line

Pojďte s námi cestovat po exotických zemích - www.exotickecestovani.cz

Kypr.cz

LastMoment.cz

RekreacniDomy.cz

RekreacniApartmany.cz

Dovolená ALEXANDRIA

Skupinové a školní zájezdy - včetně pobytových do většiny evropských zemí: Švýcarsko, Rakousko, Itálie, Francie, Slovinsko, Chorvatsko

Tipy na výlet z celého světa

WWW.PRIMADOVOLENA.CZ

Ubytování Šumava | Lipno - DOKY Holiday resort = luxusní apartmány s terasami, bazény, saunou, recepcí, 100m od pláže Lipna = zimní i letní dovolená.

Hotel Arena Liberec vám nabízí luxusní ubytování v Liberci.

Ubytování Beskydy - Ubytování v luxusním wellness hotelu Beltine Ostravice v Beskydech. Díky perfektnímu ubytování, výtečné gastronomii a unikátnímu wellness centru bude hotel Beltine místem, kde budete chtít už zůstat.

Ubytování Šumava - penzion U Lipna Vám nabízí komfortní ubytování v rodinném penzionu v těsné blízkosti vodní nádrže Lipno.

Kempy

Český ráj ubytování

Wellness víkend pro Vaši relaxaci ve Františkových Lázních.

www.aktivnidovolena.cz

www.world-trek.cz

Dovolená, ubytování a firemní akce v ČR a firemní akce na Slovensku - Prestigetour - Prestigetour – to je dovolená, ubytování a firemní akce nejen v ČR, ale i dovolená, ubytování a firemní akce na Slovensku. Široká nabídka ubytování a dovolených, skvělé ceny a nadstandardní servis vás jistě přesvědčí.

Slovenská republika

Podhájska - zájezdy a ubytování ve známých Slovenských lázních. Zajišťujeme kompletní zájezdy včetně dopravy nebo jen samotné ubytování. Užijte si naše prověřené lázeňské pobyty!

Všechno o Slovensku - VisitSlovakia.com

Vysoké a Nízké Tatry, Tatry ubytování a dovolená, TATRY TURIST - Velký výběr ubytování ve Vysokých a Nízkých Tatrách, dovolená ve Vysokých a Nízkých Tatrách. Skvělé ceny, nadstandardní servis.

Hotely, penziony

Ubytování Brno - Hotel Avanti nabízí pohodlné ubytování v blízkosti městského centra až pro 200 osob. Konferenční prostory, salonky na pořádání kongresů, prezentací, seminářů, plesů a jiných společenských akcí. ONLINE rezervace.

Praha ubytování

Vyhledávač hotelů - Levné i luxusní hotely

Ubytování Máchovo jezero v klidném hotelu

Ubytování Vysočina - squash centrum Výsluní v Pelhřimově je vizitkou luxusního ubytování v malebném regionu Vysočina. Zároveň můžete zlepšit svou kondici a zdraví v našem fitness, zahrát si squash nebo wallyball a zregenerovat se v sauně nebo při masáži. Ubytování na Vysočině poskytuje kulturní, sportovní a turistické zážitky.

Ubytování v Pelhřimově nabízí Squash Centrum Výsluní. Dále můžete posílit své zdraví v našem fitness, zahrát si squash nebo wallyball a zregenerovat se v sauně nebo při masáži. Od nás máte na dosah všechny krásy Pelhřimovska a celé Vysočiny.

Ostatní webové prezentace

Na našem webu zakoupíte veškeré cestovní potřeby, jako jsou cestovní kufry, cestovní tašky a batohy, kempingový nábytek, nože, nářadí, autodoplňky a další potřebné vybavení pro Vaši cestu.

Sněhové zpravodajství Itálie - sněhové podmínky v italských lyžařských střediscích.

i Cestování - blogcyklopedie světa s nápady pro cestování.

Svatba na Kubě, svatba v zahraničí - Svatba na Kubě nebo svatba v zahraničí je zážitek, na který nikdy nezapomenete! CA Varadero pro vás vše zajistí.

Počasícz.cz - Předpověď počasí pro ČR.

Počasiesk.sk - Predpoveď počasia pre Slovensko.

Obchod pro turisty | lyzaky.cz | info Kroměříž

Navštěvujete rádi koupaliště, lázně, bazény, přehrady, rybníky, jezera či aquapark? Kompletní přehled míst, kde se můžete koupat a relaxovat najdete na www.okoupej.se.

Zajímají vás památky a turistika? Seznamte se s vaším nových turistickým průvodcem po celé ČR: www.turistou.cz.

Máte rádi welness či lázně Kompletní přehled lázeňských a relaxační zařízení najdete na www.odpocin.si

Kompletní přehled ubytování z celé ČR naleznete na specializovaném portálu s ubytováním: www.ubytuj.se.

Bojler s tepelným čerpadlem

Firmy pro úklid a čištění koberců po Praze.

Kvalitní nářadí PowerPlus pro kutily i profesionály.

Hodinový manžel - služby pro dům, domácnost, zahradu a chatu.

Sportovní a rekreační areál Pražačka a Rajská Zahrada

Stěhování Praha - zabýváme se poskytováním služeb stěhování po městě Praha a ve Středočeském kraji.

Cestování.

Seznam českých a slovenských internetových stránek.

Katalog odkazů.

JAHHO.cz

Centrum J.J. Pestalozziho pomáhá

Centrum J.J. Pestalozziho pomáhá, pomáhejme také.

Centrum J.J. Pestalozziho pomáhá:

KRIZOVÁ CENTRA

Poskytuje poradenské služby Všem, kteří se ocitli v nějaké krizové situaci. Může to být například ztráta zdraví či blízkého člověka, rozvod, vztahové problémy, úzkosti, smutky závislosti, psychické a tělesné týrání nebo zneužívání, domácí násilí…

AMBULANTNÍ PÉČE

Nabízí poradenské služby, pomoc při hledání nové práce a bydlení, pomoc při jednáních na úřadech, pomoc při sepisování žádostí o splátkové kalendáře, při jednání s exekutory, sociální výcviky…

DOMY NA PŮLI CESTY

Jsou útočištěm pro mladé lidi, kteří nemají domov, finanční prostředky. Domy jim nabízí nejen ubytování, ale také trénink sociálních dovedností, pomoc při hledání zaměstnání a jeho udržení, vytvoření podmínek k dosažení co nejvyššího vzdělání, pomoc při řešení bytové otázky, odbornou pomoc terapeuta…

PORADENSKÉ CENTRUM PRO DĚTI A MLÁDEŽ S NAŘÍZENOU ÚSTAVNÍ VÝCHOVOU

Cílem je dlouhodobá činnost s dětmi z dětských domovů a výchovných ústavů a jejich příprava na samostatný život, pomoc při získání dovedností, které budou děti moci uplatnit ve svém životě. Nabízet dětem služby a informace, poskytovat poradenství, navštěvovat je v dětských domovech a výchovných ústavech, zajistit jim návštěvu v různých zařízeních.

A jak můžete pomoci Vy? Sponzorským darem:

100 Kč, 500 Kč, 1000 Kč nebo jakoukoli jinou Vámi zvolenou částkou

Touto částkou přispíváte neziskové organizaci Centrum J.J. Pestalozziho. Cílem všech jejich poskytovaných služeb je řešení akutní krizové situace dětí a lidí. Veškeré jejich služby jsou poskytovány ZDARMA.

Finanční částkou pomůžete dětem, lidem, kteří se nachází v nějaké těžké životní situaci a pomoc Centra skutečně potřebují. Společně se tak budeme snažit, aby život klientů, navštěvujících Centrum opět dostal smysl. I kdyby se nám to podařilo u jednoho člověka, bude to úspěch.

Každý z nás se může během života dostat do krizové životní situace a proto věříme, že i vy společně s námi přispějete touto cestou na dobrou věc….

Postup pro odeslání příspěvku

  1. Zadejte jednorázový nebo trvalý příkaz ve své bance pro odesílání částky 100 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč, nebo jakákoli jiná Vámi zvolená částka na číslo účtu: 500 955 0001/2600, variabilní symbol 1985
  2. Pokud chcete pošlete své kontaktní údaje na email: pestalozzi@email.cz, budeme Vás kontaktovat a v případě Vašeho zájmu vystavíme darovací smlouvu na Vámi poskytnutou částku.

Máte nárok na odpočet:

Fyzická osoba – může podle zákona o daních z příjmu odečíst hodnotu daru ze svého základu pro výpočet daně.

Právnická osoba – může podle zákona o daních z příjmu odečíst hodnotu daru ze svého základu pro výpočet daně pokud hodnota daru bude činit alespoň 2 000 Kč.

Za jakýkoliv Váš finanční příspěvek DĚKUJEME.

Více informací o nás naleznete na www.pestalozzi.cz.

Chcete s Centrem J.J. Pestalozziho spolupracovat nebo nabídnout jinou pomoc? Kontaktujte: Bc. Lucii Michkovou - pestalozzi@email.cz.