Wadi Lahmy Azur

Wadi Lahmy Azur, Egypt, Marsa Alam, 11.8.2018, Light all inclusive
Číslo zájezdu: 137922197

Wadi Lahmy Azur

Egypt » Marsa Alam

Hamata, Hotel starstarstarstarWadi Lahmy Azur

Termín:

11.8.2018 - 22.8.2018
Další termíny

Strava:

Light all inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

12 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
16 390 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Wadi Lahmy Azur Resort
Poloha a popis
Krásný hotelový komplex leží na nejjižnějším místě na pobřeží Rudého moře, kde s námi můžete strávit dovolenou v Egyptě. Oblast Berenice - Hamata se vyznačuje opravdu nedotčenými bílými písčitými plážemi, křišťálově průzračnou vodou a korálovými útesy s množstvím exotických ryb a dalších mořských živočichů. Wadi Lahmy Azur Resort je nejlepší volbou pro výjimečné dobrodružství při potápění a ideální pro relaxaci.
Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace na pláži, lobby bar, bar u bazénu, obchod se suvenýry,
Možnost připojení na internet (za poplatek).
Vybavení pokoje
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, klimatizací, mini ledničkou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, balkonem nebo terasou.
Stravování
All inclusive Light

All inclusive Light: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, lehké občerstvení během dne. Hotel nabízí stravování all inclusive light a alkoholické nápoje v něm nejsou zahrnuty. V rámci all inclusive light také lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži, stolní tenis, volejbal, fotbal, vybavení na šnorchlování, animační programy a sportovní aktivity.
Pláž a plážový servis
Písčitá pláž s korálovým podložím se nachází přímo u hotelu. Na pláži se nachází restaurace. K dispozici jsou slunečníky, lehátka a osušky.
Pro děti
Pro nejmenší cestovatele je v hotelu k dispozici dětský klub, dětský bazén, animační programy, židličky v hlavní restauraci, postýlky.

Dětské animační programy jsou organizovány mezinárodním animačním týmem a změna programu- dle vedení hotelu.
Služby za poplatek
Alkoholické nápoje, internetové připojení, obchody, prádelna, půjčovna aut, směnárna, masáže, vodní sporty, centrum pro potápěče. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive light, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna,, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Volejbalové a fotbalové hřiště, kulečník, animační programy, vodní sporty, centrum pro potápění, masáže, internetové připojení. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive light, získáte po příjezdu do hotelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK